KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 15763022

nr 1576 3022

Pasteller

2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1970, Kvinnor, yttermått inklusive ram: 66x52 cm

Utrop:

300 kr

måndag 6 november 2023
kl 19:37:18